Co vás nejvíce zajímá a na co se nejčastěji ptáte. Přečtěte si odpovědi na nejčastější dotazy klientů.

Chtěl bych půjčku, jak na to?

Získání půjčky je velmi jednoduché. Vyplňte online žádost o půjčku. Zavolá Vám call centrum a ověří s Vámi žádost, schválení probíhá téměř okamžitě. Půjčku Vám vyplatíme i v hotovosti.

Platí se nějaké poplatky?

Za vyřízení ani za zpracování žádosti o půjčku neplatíte žádné poplatky, vše je zdarma. Navíc Vám nabídneme zdarma pojištění schopnosti splácet.

Jak dlouho trvá vyřízení?

Po odeslání ověřené žádosti o půjčku neprodleně zpracováváme Vaší žádost, v pracovní dny je vyřízení Vaší žádosti zpracováno i během několika minut po odeslání, někdy to může trvat déle, proto mějte prosím strpení.

Co když mi není půjčka schválena?

Půjčka vám může být zamítnuta z několika důvodů, pokud vám není půjčka schválena, nabídneme vám jinou možnost získání půjčky.

Právě podané žádosti našich klientů

 • Zdeňka Z. 21.000,-
  SCHVÁLENO

 • Martin T. 10.000,-
  SCHVÁLENO

 • Alena G. 21.000,-
  SCHVÁLENO

 • Zdeňka Ž. 10.000,-
  SCHVÁLENO

 • Eva L. 24.000,-
  SCHVÁLENO

 • Petra S. 27.000,-
  SCHVÁLENO

Potřebujete rychle získat nezbytnou hotovost do výplaty bez zbytečných poplatků a přeplácení? Jsme tu pro vás! Půjčíme vám velmi rychle, neprověřujeme registry dlužníků a zbytečně neprotahujeme vyřízení vaší žádosti.

Vyplnit online žádost

U nás vždy víte, v jakém stavu je vaše žádost

Pocit jistoty pro naše klienty je pro nás na prvním místě, neváhejte nás kontaktovat a získat půjčku ještě dnes a na cokoliv. Peníze na bankovním účtu přímo pro vás.

Stav své půjčky můžete zkontrolovat na mojezadost.cz

Chci půjčit hnedChci ověřit žádost

Co na to říkají ostatní?

Vlastní půjčka je pro každého. Každý člověk občas potřebuje půjčku, ať už se dostanete do nemilé situace, či potřebujete peníze na nejnutnější náklady. Naše online půjčka Vám přináší jedinečnou možnost, jak získat finance, bez zbytečných odkladů a dlouhého procesu schvalování. Půjčujeme téměř všem, půjčíme tedy i Vám! Staňte se našimi klienty snadno a rychle. Vyplňte online žádost a my vám zavoláme nezávazně zpět.

Jan S.

"Někdy je čekání na výplatu od nespolehlivého zaměstnavatele nepříjemné, děkuji za možnost získání půjčky do výplaty, opravdu jste mi pomohli."

Petr H.

"Půjčka mi byla vyplacena za 20 minut od podání žádosti, ani jsem tomu nemohl uvěřit. Skvělá služba a mohu všude jen doporučit."

Aleš N.

"Nečekal bych, že to bude tak snadné. Vyplnil jsem online žádost a během několika minut mi volala paní z call centra."

Martina B.

"Potřebovala jsem nutně zaplatit jen vyúčtování, aby mě nezapsali do registrů dlužníků jak to mají operátoři v oblibě. Děkuji za poskytnutí potřebné částky."

Martin K.

"Už jsem ani nevěřil, že je možné získat půjčku takto rychle a bez poplatků za vyřízení, děkuji za vaší nabídku, jsem maximálně spokojen."

Neplatíte žádné poplatky za schválení nebo vyřízené půjčky.

Získejte rychlou půjčku bez poplatků ještě dnes

Více informací
Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Používáme soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše

700.000 Kč

Půjčka
jen pro vás